(Alechinsky) Hugo Claus, Zonder vorm van proces. Lithographies van Pierre Alechinsky S.l., Draak, s.d. In-8°. 31 gen.pp. Ongenummerd en deels onopengesneden ex. Met twee lithografieën door Alechinsky. Orig. kaft. Mooi exemplaar.