Amsterdam, 1954. Engelse ed. 8 litho's in portfolio. Nr. 45/100, gesigneerd. Rugeinden portfolio wat ingescheurd, verder goed + Open oog. Avantgardecahier 1. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1946. Geniet, 4to. Met bijdragen/ illustraties van o.a. Braque, Le Corbusier, Wim Brusse Gerrit Rietveld en Hans Jaffé. Rugeinden iets ingescheurd, verder goed + Het nieuwe werk van Karel Appel 1979-1981. Museum Boymans-van Beuningen Rotterdam, 1982. Gesigneerd op eerste p. - en 2 andere. (totaal 5)