Adrian Kolerski Obraz na aukcję charytatywną, 2008 r. akryl/płótno, 150 x 85 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'ADRIAN KOLERSKI | 2008' Absolwent Liceum Plastycznego w 2006. Obecnie student ASP w Krakowie na wydziale malarstwa w pracowni interdyscyplinarnej. W 2008 uczestniczył w konkursie artystycznym i akcji charytatywnej Samsung Electronic Polska i Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”. W 2009 jego pracy zostały zakwalifikowane do konkursu plastycznego organizowanego przez Telewizję Polską S.A. „Dolina Kreatywna” i „Ogród sztuk” w ramach Salonu Artystycznego organizowanego przez Wydawnictwo Perspektywy. Prace Adriana Kolerskiego były prezentowane na wystawach zbiorowych w Krakowie takich jak „Bezdomność” w kościele Dominikanów, „Smak jedzenia” na ASP i „Siedem etapów życia kobiety” w Muzeum Narodowym.