Piotr Kossakowski (b. 1976) Duchamp, 2010 r. olej/płótno, 24 x 18 cm sygnowany i datowany na odwrociu: '2010 | "DUCHAMP" | Piotr Kossakowski' Studiował w ASP w Katowicach. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni malarstwa adiunkt II stopnia Zbigniewa Blukacza w 2005. Specjalizacja dodatkowa w pracowni projektowania plakatu prof. Romana Kalarusa. Obecnie pracuje jako asystent w pracowni malarstwa adiunkt II stopnia Ireneusza Walczaka.