Bestaande uit diverse doosjes, zoutstrooier, tondeldoos, vingerdoekring en een Jugendstil spiegel etui (enkele stuks onedel w.o. brons en verzilverd). Frankrijk / Nederland, 19e en 20e eeuw, keurtekens: leeuw, Minerva, zwaardje, meesterteken - gebruikssporen en deukjes. 215 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 10 - € 150.