Bestaande uit een theezeefje, suikerschep en theeduim. Nederland /. Duitsland, 19e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 45,4 gram, 800/1000 en 835/1000. Geschatte opbrengst: € 45 - € 90.