3-delige Chinese gebeitst zachthouten vitrine met 4 beglaasde deurtjes, omlijst door gestoken en vergulde details en 3 laden, rustend op voet versierd met draken en ranken, h. 145, br. 60, d. 35 € 300 openingsbod