(1950-2009), USA
Akvarell, Robert Kitchen (1950-2009), USA. Komposition med en scarf. Osignerad. Oramat löst blad, bladets mått: ca 108x153 cm. Motivet: ca 81x129 cm
(1950-2009), USA