Auktionsarchiv: Los-Nr. 281

Zilver, brandewijnkom Jan Schijfsma Sneek, midden 19e eeuw.

Schätzpreis
800 € - 1.600 €
ca. 886 $ - 1.772 $
Zuschlagspreis:
400 €
ca. 443 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 281

Schätzpreis
800 € - 1.600 €
ca. 886 $ - 1.772 $
Zuschlagspreis:
400 €
ca. 443 $

Zilver, brandewijnkom Jan Schijfsma Sneek, midden 19e eeuw. Bijzondere en zeldzame brandewijnkom versierd met florale motieven en met aan de ene zijde gegraveerd: Richteren 6 vers 37 en de bijbehorende afbeelding. Aan de andere zijde: 1 Samuël 20 vers 41 en de bijbehorende voorstelling. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 en meesterteken: Jan Schijfsma ( 1844-1898). Conditie Goede conditie Afmetingen 26 x 12.2 x 11 cm. ( L x Br. x H) Gewicht: 188 gram. Zilver

Auktionsarchiv: Los-Nr. 281
03.12.2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867

Auktionsarchiv: Los-Nr. 281
03.12.2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867