Auktionsarchiv: Los-Nr. 505

(WOJNA światowa). L' ALBUM de la Guerre. (1914-1919).

Auktion 11.12.2014
11.12.2014
Aufrufpreis
750 PLN
ca. 219 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 505

Auktion 11.12.2014
11.12.2014
Aufrufpreis
750 PLN
ca. 219 $
Zuschlagspreis:

Histoire photographique et documentaire reconstituee chronologiquement a l'aide de cliches et de dessins publies par "L'Illustration" de 1914 a 1921. Edition augmentee de Documents Inedits et comprenant de Nombreuses Reproductions en Couleurs, ainsi qu'un Texte Sommaire constituant un veritable "Precis d'Histoire". T. 1-2. Paris 1922. L'Illustration. Folio, s. [4], 1311 (paginacja ciągła), [5], 33 tabl. z kolor. portretami w formie wklejek, liczne ilustr. w tekście i całostr. w tym kolor., 1 kolor. rozkładana mapa, opr. psk. wydawn. Stan dobry. Oprawa: jasnobrązowy psk., złoc. napisy i zdobienia na grzbiecie oraz na licu opr., niewielkie otarcia krawędzi oprawy. Obszerne dzieło zawierające dokumentalne zdjęcia z okresu I wojny światowej. Na kolor. wklejkach portrety czołowych dowódców. Jedna strona (w t. 2-gim) poświęcona Polsce i Marszałkowi J. Piłsudskiemu.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 505
11.12.2014
Antykwariat Wójtowicz s.c.
ul. Szpitalna 19
31-024 Kraków
Polen
antykwariat@wojtowicz.krakow.pl
+48 (0)12 4296326
+48 (0)12 4297326

Auktionsarchiv: Los-Nr. 505
11.12.2014
Antykwariat Wójtowicz s.c.
ul. Szpitalna 19
31-024 Kraków
Polen
+48 (0)12 4296326
+48 (0)12 4297326