WILLEM DE KOONING 1904-1997 Untitled from Quatre lithographies Färglitografi, 1986, signerad och numrerad de Kooning 66/100, daterad -86. Tryckt på Arches papper. Editerad av Editions de la Différence. S. 71,5 x 62,8 cm Colour lithograph, 1986, signed, numbered and dated. In good condition.