Wilhelm Sasnal (b. 1972) Martwa natura z cytryną, 1998 r. olej/płótno, 60 x 75 cm sygnowany i opisany na odwrociu: 'WILHELM SASNAL | ASP - IV ROK | "MARTWA NATURA" ' Estimate: 60 000 - 85 000 PLN PLN EUR GBP USD 13 740 - 19 466 EUR Provenance - dar od artysty - kolekcja prywatna, Polska Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 71350 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19