Wieża Babel czyli utopię utopię, 2016
olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: 'Artur Kolba 2016' oraz opisany na odwrocie: 'z cyklu "Metamorfozy" | "Wieża Babel czyli utopię utopię" | olej na płótnie | 100/70 cm | Artur Kolba 2016 grudzień'