Varia
Yoors, Eugène - [Boom], 18,5 x 25,5 cm, [Gevelde boom], 23 x 34,5 cm en [Herderin met 2 schaapjes en boom], 31,5 x 23,5 cm, 3 etsen, s.d. op handgeschept papier. Met potlood gesign. in r. benedenhoek. Op verso van [Boom] :"Aan de goede goede vriend Frans Mertens allerhartelijks van Eugene Yoors". + 1 gesigneerde reproductie. - De Mets, Pieter - [Rechtbank], Heide, 1920, droge naald, 40 x 50 cm, watervlekken, gebruind, scheurtjes in randen. Gesign. en gedat. in de plaat en met potlood gesign., genum. (24/50) en gedat. onderaan. - Delhez, Victor - 8 houtsneden, [1970-75], waarvan 5 met opdracht aan Frans Mertens, verschillende papiersoorten en afmetingen. 6 "épreuve d'artiste", 2 gemonogram. in houtblok. - Bockstael, A. - [Bos], 1942, houtsnede, 46 x 41,5 cm, gesign. en gedat. in de prent, onderaan met kogelpen gesign. en genum. (27/60). - [Tempel], 1971, 61 x 50 cm, pentekening.
Varia