Auktionsarchiv: Los-Nr. 220

Varia
Yoors, Eugène - [Boom], 18,5 x

24 & 25 APRIL AT 1 P.M.
24.04.2015 - 25.04.2015
Schätzpreis
150 € - 200 €
ca. 161 $ - 215 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 220

Varia

24 & 25 APRIL AT 1 P.M.
24.04.2015 - 25.04.2015
Schätzpreis
150 € - 200 €
ca. 161 $ - 215 $
Zuschlagspreis:

Varia
Yoors, Eugène - [Boom], 18,5 x 25,5 cm, [Gevelde boom], 23 x 34,5 cm en [Herderin met 2 schaapjes en boom], 31,5 x 23,5 cm, 3 etsen, s.d. op handgeschept papier. Met potlood gesign. in r. benedenhoek. Op verso van [Boom] :"Aan de goede goede vriend Frans Mertens allerhartelijks van Eugene Yoors". + 1 gesigneerde reproductie. - De Mets, Pieter - [Rechtbank], Heide, 1920, droge naald, 40 x 50 cm, watervlekken, gebruind, scheurtjes in randen. Gesign. en gedat. in de plaat en met potlood gesign., genum. (24/50) en gedat. onderaan. - Delhez, Victor - 8 houtsneden, [1970-75], waarvan 5 met opdracht aan Frans Mertens, verschillende papiersoorten en afmetingen. 6 "épreuve d'artiste", 2 gemonogram. in houtblok. - Bockstael, A. - [Bos], 1942,  houtsnede, 46 x 41,5 cm, gesign. en gedat. in de prent, onderaan met kogelpen gesign. en genum. (27/60). - [Tempel], 1971, 61 x 50 cm,  pentekening.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 220
24.04.2015 - 25.04.2015
The Romantic Agony Book & Print Auctions
Auquaductstraat 38-40B
1060 Brüssel
Belgien
auction@romanticagony.com
+32 2 5441055
+32 2 5441057

Varia

Auktionsarchiv: Los-Nr. 220
24.04.2015 - 25.04.2015
Auquaductstraat 38-40B
1060 Brüssel
Belgien
auction@romanticagony.com
+32 2 5441055
+32 2 5441057