Auktionsarchiv: Los-Nr. 509

"Mr. C.W. Ritter. Aangeboden bij zijn afscheid door het personeel

Schätzpreis
50 € - 100 €
ca. 56 $ - 112 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 56 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 509

Schätzpreis
50 € - 100 €
ca. 56 $ - 112 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 56 $

van De Nederlandsche Bank N.V. Oude Turfmarkt Amsterdam". Afscheidsalbum, aangeboden 30 september 1950 [op voorplat], met gouache wapenschildtitelpagina met gekalligrafeerde tekst en een aquarel "vestibule Hoofdbank De Nederlandsche Bank N.V.", alle gesigneerd "P.H. Kiers", gevolgd door 56 bladen met originele handtekeningen, samengebonden in koordgebonden linnen, folio. Met wat moderne documentatie over Mr. C.W. Ritter. Op het moment van zijn afscheid had Ritter 27 jaar bij DNB gewerkt, als adjunct secretaris en als kassier-generaal. In het album bevinden zich ongeveer 380 handtekeningen.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 509
09.06.2015
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 509
09.06.2015
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138