Twee porseleinen Imari borden, China en Japan, 18e/20e eeuw. Het Chinese bord met een onderglazuur blauw en bovenglazuur rood en goud Imari-stijl decor van een rotstuin, 18e eeuw. Het Japanse bord met een onderglazuur blauw en bovenglazuur rood Imari floraal decor en aan de achterzijde met waaiers, 19e/20e eeuw. De rand geschulpt. Diameters 22 en 30 cm.