De kop- en schotels gedecoreerd in blauw en wit met florale motieven, gemerkt voor Mosa Maastricht, het bord met florale motieven, niet gemerkt. Het houten beeld beschadigd, twee kopjes met haarlijnen, verder in goede staat. L beeld 35 cm