Auktionsarchiv: Los-Nr. 2047

Twaalf Mosa aardewerk kopjes, 21 schoteltjes, een polychroom porseleinen bord en een houten Christus

Vendue Next Door | Forepark
25.02.2021 - 08.03.2021
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 2047

Vendue Next Door | Forepark
25.02.2021 - 08.03.2021
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:

De kop- en schotels gedecoreerd in blauw en wit met florale motieven, gemerkt voor Mosa Maastricht, het bord met florale motieven, niet gemerkt. Het houten beeld beschadigd, twee kopjes met haarlijnen, verder in goede staat. L beeld 35 cm

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2047
25.02.2021 - 08.03.2021
B.V. Venduehuis der Notarissen
Nobelstraat 5
2513 BC Den Haag
Niederlande
info@venduehuis.com
+31 (0)70 3658857
+31 (0)70 3462769

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2047
25.02.2021 - 08.03.2021
Nobelstraat 5
2513 BC Den Haag
Niederlande
info@venduehuis.com
+31 (0)70 3658857
+31 (0)70 3462769