Tinnen plastiek van man op een slee, 20e eeuw Prijsindicatie: € 20 - € 30 Startprijs: € 10,00 Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling. Tinnen plastiek van man op een slee, 20e eeuw Conditie Redelijke conditie, een beschadiging aan de zijkant. Afmetingen Lengte 9 cm en hoogte 7 cm. Curiosa