diverse landen en perioden (vermoedelijk vooral 17de eeuw), ca. 11,5 x 11,5 cm. tot 18 x 18 cm., waarvan 4 stuks samen ingelijst tot één tableau en twee andere tegels los ingelijst (defecten). Decoratief en kleurrijk lot, met afbeeldingen van o.a. een portret in een cirkel, een herder leunend op zijn staf, een engeltje dat een vaas vasthoudt (afkomstig van een fries), en een vaas binnen renaissance-omlijsting (ook afkomstig van een fries). (totaal 11)