Auktionsarchiv: Los-Nr. 2440

[Tegels etc.] 6 tegels/ reliëfs: (1) Polychroom geglazuurde tegel met wapen van Toledo,

Auction 04.12.2019
04.12.2019
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
800 €
ca. 885 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 2440

Auction 04.12.2019
04.12.2019
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
800 €
ca. 885 $

Spanje, vermoedelijk 16de/ 17de eeuw, 16,5 x 18,5 x 2 cm. (defectjes), afkomstig uit een fries. (2) Ongeglazuurde tegel (haardtegel?) van rood aardewerk met het wapen van Almelo, vastgehouden door een leeuw, Nederland, vermoedelijk 17de eeuw, 14,5 x 14,5 cm. (oppervlakkige slijtage). En met nog 4 andere tegels/ reliëfs, w.o. een tegeltje met cirkelvormig gestempeld reliëf met opschrift "S. Ulrici Comitis Wirtenberg" (9 x 9 x 1,5 cm.), een zeer fraaie, geglazuurde tegel met geometrische motieven (12,5 x 12,5 x 2,5 cm.) en een 16de-eeuwse haardsteen. (totaal 6)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2440
04.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2440
04.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138