(f. 1943), Sverige
Mapp med litografier, Sven-Göran Svensson Gson (f. 1943), "Tio Guds bud", 10 st. Signerad, numrerad 229/300, oramade lösa blad. Bladets mått: 63x45 cm
(f. 1943), Sverige