STEN DIDRIK BELLANDER 1921-2001 Paris, 1951/1954 Signerad Bellander samt stämplad på baksidan. Gelatinsilverfotografi monterat på kartong, 29 x 39 cm. Vintage. PROVENIENS Ulf Hård af Segerstad, Stockholm