Objektsbeskrivning STAFFAN HALLSTRÖM 1914-1976 Figur med munspel Signerad och daterad SH -65 och signerad a tergo. Olja på duk, 92 x 73 cm. På baksidan betitlad, signerad Staffan Hallström samt daterad 62-65.