With travels in that island. By John Davy. Londen, gedrukt door A. & R. Spottiswoode voor Longman etc., 1821, VIII, 530 p., met groot uitslaande, gegraveerde kaart, twee handgekleurde aquatint platen (de platen 6 (als frontispice) en 12), 2 ongekleurde aquatint gezichten en 10 andere gegraveerde/ aquatint platen (1x uitslaand), illustraties, contemporain gepolijst kalfsleer door Henington (Ingram Court, Fenchurch St.), vergulde randen van platten, vergulde en geribde rug met marokijnen titelschildje, 4to. Titelpagina met vrije schutblad en frontispice los, evenals beide platten (goed op te knappen). Platen watervlekkig in de blanke marges (de tekst nauwelijks aangetast); hier en daar roestvlekkig. Abbey, Travel 312. De binder Henington werkte o.a. voor het India Office. John Davy was de jongere broer van de scheikundige Sir Humphry Davy, de uitvinder van de veiligheids-mijnlamp.