Auktionsarchiv: Los-Nr. 64

Slawomir Toman (b. 1966)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
1.500 PLN
ca. 465 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 64

Slawomir Toman (b. 1966)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
1.500 PLN
ca. 465 $

Slawomir Toman (b. 1966) Opakowana koszula w paski na niebieskim tle. Wersja II, 1998 r. olej/płótno, 33 x 27 cm sygnowany p.d.: 'TOMAN'S 98' na odwrociu opisany: 'TOMAN'S | "OPAKOWANA | KOSZULA W PASKI | NA NIEBIESKIM | TLE. WERSJA II" | OLEJ, PŁÓTNO | 1998' Ukończył ASP w Krakowie (dyplom 1993) oraz Ecole de Beaux-Arts w Rennes, Francja (dyplom z wyróżnieniem 1997). Stypendysta Ministra Spraw Zagranicznych Francji w 1995 oraz Ministra Kultury RP na rok 2002. Od 1997 pracuje w UMCS w Lublinie na stanowisku asystenta w Zakładzie Malarstwa I. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków, członek Rady Artystycznej Galerii BWA w Sandomierzu.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 64
28.05.2013
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

Auktionsarchiv: Los-Nr. 64
28.05.2013
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600