set van 6 Hollandse mahonie stoelen versierd met rozet en cannelures, Louis XVI-stijl, 19e eeuw en mahonie gefineerde biedermeier tafell met rond blad, rustend op gefacetteerde kolompoot, h. 73, diam. 128