Auktionsarchiv: Los-Nr. 61

Marian Mokwa

Aufrufpreis
12.000 PLN
ca. 3.167 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 61

Marian Mokwa

Aufrufpreis
12.000 PLN
ca. 3.167 $
Zuschlagspreis:

Rybacy na Morzu Północnym, ok. 1960 r.
olej, płyta, 65 × 115 cm, sygn. p. d.: Mokwa, na odwrocie opisany Pochodzenie: Kolekcja rodziny artysty Wystawiany: Marian Mokwa (1889–1987). Wierny morzu, Muzeum Narodowe w Gdańsku, 1998 Reprodukowany: Marian Mokwa (1889–1987). Wierny morzu, Gdańsk 1998, nr kat. 92, il. str. 58 Wojciech Zmorzyński, Marian Mokwa, malarstwo, Pelplin 2003, nr kat. 90., il. s. 134

Auktionsarchiv: Los-Nr. 61
24.11.2018
Sopocki Dom Aukcyjny
ul. Boh. Monte Cassino 43
81-768 Sopot
Polen
sopot@sda.pl
+48 (0)58 5501605

Auktionsarchiv: Los-Nr. 61
24.11.2018
Sopocki Dom Aukcyjny
ul. Boh. Monte Cassino 43
81-768 Sopot
Polen
sopot@sda.pl
+48 (0)58 5501605