Auktionsarchiv: Los-Nr. 2304

Rusland, fraaie houten kist bekleed met walvisbeen, vroeg 19e eeuw,

Auction 10.11.2020
10.11.2020 - 23.11.2020
Schätzpreis
500 € - 800 €
ca. 593 $ - 949 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 2304

Auction 10.11.2020
10.11.2020 - 23.11.2020
Schätzpreis
500 € - 800 €
ca. 593 $ - 949 $
Zuschlagspreis:

voorzien van graveerwerk van bloemen, krullen en bladranken, opgehoogd met rode, groene en zwarte pigmenten, ajour gezaagde panelen waarachter een opschitterend folie. Getrapte deksel met twee scharnieren, interieur met rood fluweel bekleed en een spiegel. Dergelijke kisten werden door zeelieden gekocht en meegebracht uit de Russische havenstad Archangelsk. (beschadigingen missende delen). h. 13 cm, b. 28 cm, d. 18 cm. [1]

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2304
10.11.2020 - 23.11.2020
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Niederlande
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76

Auktionsarchiv: Los-Nr. 2304
10.11.2020 - 23.11.2020
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Niederlande
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76