Description: Reading Maria Magdalena 18thC Oil on canvas Maria Magdalena reading a book 18th hcentury not signed Olieverf op doek Maria Magdalena leest een boek. 18e eeuw niet gesigneerd Dimensions: 87 x 68,5 cm Condition: small restoration