Portret mężczyzny
olej, płótno, 39,8 × 31,3 cm sygn. p. g.: Józef Brandt z Warszawy Na odwrocie nalepka wystawowa: Józef Brandt – uczniowie i przyjaciele, Muzeum Okręgowe w Radomiu, grudzień 1998 – maj/lipiec 1999 oraz nalepka depozytowa z Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu
Portret mężczyzny