Jozef Brandt (1841 - 1915) Polowanie olej/płótno, 69 x 110 cm sygnowany l. d.: 'Józef Brandt | z Warszawy | Monachium' Wybrana bibliografia: Obraz reprodukowany w katalogu: Irena Olchowska - Schmidt, Józef Brandt Kraków 1996, wydawnictwo Ryszard Kluszczyński, s. 64.