Porseleinen kommen en een dekselpot, China, 18e, 19e en 20e eeuw Conditie Redelijke conditie, Kangxi kom met haarlijn en chips, dekselpot deksel gebroken geweest, sommige gebruikerssporen Afmetingen Diverse afmetingen Aziatica