PAUL POIRET1879 - 1944AUTOPORTRAIT monogramed P.P. (lower left)oil on panel48 x 34 cm; 18⅞ x 13⅜ in.__________________________________________________________________________ PAUL POIRET1879 - 1944AUTOPORTRAIT monogrammé P.P. (en bas à gauche)huile sur panneau48 x 34 cm; 18⅞ x 13⅜ in.Condition ReportTo request a