Opera philosophica quae Latine scripsit omnia in unum corpus nunc primum collecta. Studio et labore G. Molesworth. 5 Bde. Aalen, Scientia-Vlg., 1966. OHldr. – 2. Nachdruck der Ausgabe London 1839. – Minimale Altersspuren. (6)