Miro Bialy (b. 1966) "Pod parasolem", 2000 r. olej/płótno, 94 x 62 cm sygnowany l.d.: 'Miro | Biały' sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na odwrociu estymacja: 2 500 - 6 000