Matti Karppanen
1873-1953
Matti Karppanen, Domherrar på gren.
Sign.1906. Olja på duk 43x30 cm.
Matti Karppanen, Bullfinches on a branch.
Sign.1906. Oil on canvas 43x30 cm.
Matti Karppanen
1873-1953