Marcin Kowalik (b. 1981) Bez tytułu, 2006 r. olej/płótno, 90 x 150 sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Kowalik 2006 r.' Jest absolwentem Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom uzyskał w pracowni prof. Adama Wsiołkowskiego, w której obecnie pracuje jako asystent. Uprawia twórczość z zakresu malarstwa, instalacji, performance. Pracuje jako organizator wystaw, kurator i opiekun artystyczny we współtworzonych przez siebie instytucjach: Galeria Beznadziejna, Off is on instytut, Off art TV. estymacja: 4 000 - 7 000