MALFLIET, Romain - 11 etsen, droge naald en burijngravures, s
"Breien" (burijn), 25 x 18 cm. Getiteld, genum. (2/50) en gesigneerd. - [Breien], burijn, 24 x 15 cm. Gesigneerd. - [Sint-Christoffel], ets en burijn, 21 x 15,5 cm - [Naakt], 8 verschillende grav., gemengde technieken ets, droge naald, verschillende afmetingen, 2 in sanguine gedrukt, de andere zwart. Ref. Piron, II, p. 903 : (Sint-Niklaas, 1910-2006). Schilder, aquarellist maar vooral etser.