Mahonie Louis XV-stijl tafel op rijkgestoken sabelpoten met relief van vruchten en bladeren, verbonden door regels met gestoken snijwerk van vruchten en wit marmeren blad, vermoedelijk 19e eeuw, h. 73, br. 100, d. 65 cm. (marmer met randschilfers) Mahogany Louis XVI-style table with carved fruits and leaves and marble top, presumably 19th century, h. 73, w. 100, d. 65 cm. (marble with chips)