Auktionsarchiv: Los-Nr. 62

Mahonie Louis XV-stijl tafel op

Auction 29.09.2022
29.09.2022
Schätzpreis
400 € - 600 €
ca. 385 $ - 578 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 62

Auction 29.09.2022
29.09.2022
Schätzpreis
400 € - 600 €
ca. 385 $ - 578 $
Zuschlagspreis:

Mahonie Louis XV-stijl tafel op rijkgestoken sabelpoten met relief van vruchten en bladeren, verbonden door regels met gestoken snijwerk van vruchten en wit marmeren blad, vermoedelijk 19e eeuw, h. 73, br. 100, d. 65 cm. (marmer met randschilfers) Mahogany Louis XVI-style table with carved fruits and leaves and marble top, presumably 19th century, h. 73, w. 100, d. 65 cm. (marble with chips)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 62
29.09.2022
De Eland De Zon
Weesperstraat 110
1112 Diemen
Niederlande
info@deeland.nl
+31 (0)20 6230343
+31 (0)020 6243447

Auktionsarchiv: Los-Nr. 62
29.09.2022
De Eland De Zon
Weesperstraat 110
1112 Diemen
Niederlande
info@deeland.nl
+31 (0)20 6230343
+31 (0)020 6243447