mahonie kabinet Hollands mahonie Louis XV kabinet met gecontourneerde oplopende kap versierd met gestoken kuif, met 2 paneeldeuren en gebogen onderkast waarin 5 laden, eind 18e eeuw, h. 250, br. 176, d. 57