Auktionsarchiv: Los-Nr. 35

Lot van 5: 19e-eeuwse kinderboeken met verhalen, vertellingen en natuurkundige mengelingen

Auction 03.06.2019
03.06.2019
Schätzpreis
80 € - 160 €
ca. 89 $ - 178 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 35

Auction 03.06.2019
03.06.2019
Schätzpreis
80 € - 160 €
ca. 89 $ - 178 $
Zuschlagspreis:

(1) Natuurkundige mengelingen voor jonge lieden. Johannes Noman. Zaltbommel, 1827, met 7 (van 8) handgekleurde gravures. (2) Lees-geschenk bestaande in verhalen en gesprekken tot nut en vermaak der jeugd. J.H. du Sart. Amsterdam, Schalekamp en Van De Grampel, 1829. Titel met geïll. vignet door Sluyter naar Oosterhuis en 2 gravures over de volle pagina. Mee ingebonden: Buitengewone Eere-Prijs aan J.T. Mansvelt Beets. Den Haag, 1831, en ondertekend door Van der Burgh en Beekman in inkt. (3) Nuttige en aangename vertellingen voor de jeugd, A. Jais. Amsterdam, Schalekamp & Van De Grampel, 1832. Titel met geïll. vignet door P. v.d. Meulen naar J. Tamboer en 2 gravures over de volle pagina. (4) Zoo gaat het in de kinderwereld! Uit de papieren van J.A.C. Löhr door M.M. Haarlem, Wed. A. Loosjes Pz., 1824. Geïll. frontispice en 2 andere platen door D. Veelwaard naar H. Oosterhuis. (5) De schatkamer voor kinderen. Pierre Blanchard (vertaald door) J.W. Bussingh. Dordrecht, Blussé en Van Braam, 1823. Geïll. frontispice en 7 platen met telkens 2 afbeeldingen, alle in kopergravure; in kl. 8vo en 12mo en alle met gebruikssporen; in goede staat. Interessant lot. (totaal 5)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 35
03.06.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 35
03.06.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138