Uilengeluk. Geteekend op steen door T. v. Hoijtema, G.M. van Gogh, Amsterdam, 1895. 4to, halflinnen. Licht sleets aan rug en randen, verder goed + Waarom en Waardoor. Oude volksverhalen geïllustreerd door Nelly Bodenheim. Tekstbew. C. Catharina van de Graft, de Spieghel, Amsterdam, 1936 + Die Biene Maja und ihre Abenteuer. Waldemar Bonsel, Rütten & Loening, Frankfurt A.M., 1920. 181 pp. 4to, halflinnen. Platen in de marge roestvlekkig, verder goed ex. (totaal 3)