Lot antieke tegels. Twintig stuks. 18e - 19e - 20e eeuw. Hollandse mangaan-kleurige tegels met dorpen en zeegezichten decor. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.