Auktionsarchiv: Los-Nr. 80

Martin Mrkva (1989)

Auction 25.04.2019
25.04.2019
Aufrufpreis
8.000 CZK
ca. 352 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 80

Martin Mrkva (1989)

Auction 25.04.2019
25.04.2019
Aufrufpreis
8.000 CZK
ca. 352 $
Zuschlagspreis:

Kytice Chiaroscuro
olej, sololit, 105 x 65 cm, sign. PD M. Mrkva, rám, Martin Mrkva vystudoval Střední uměleckoprůmyslovou školu v Bechyni a následně Akademii výtvarných umění v Praze u profesora Vladimíra Kokolii, programově se hlásí k odkazu baroka, jak technikou malby, tak volbou témat, propracovává techniku šerosvitu, vedle klasické malby rozvíjí neštětcové experimenty - světla vytírá z nánosu barvy na ploše obrazu, pracuje s volně stékajícími barvami, expresivní tahy doplňuje propracovanými detaily, přiložen katalog z výstavy
Exposed: vystaveno v zimním refektáři Strahovského kláštera na výstavě Martin Mrkva Inter Angeli 12. 10. - 11. 11. 2018

Auktionsarchiv: Los-Nr. 80
25.04.2019
Aukční síň Vltavín
Masarykovo nábřeží 36
11000 Prag 1
Tschechische Republik
aukce@galerie-vltavin.cz
+420 224930340

Kytice Chiaroscuro

Auktionsarchiv: Los-Nr. 80
25.04.2019
Aukční síň Vltavín
Masarykovo nábřeží 36
11000 Prag 1
Tschechische Republik
aukce@galerie-vltavin.cz
+420 224930340