Auktionsarchiv: Los-Nr. 602

Kunstcentrum Badhuis. Portefolio met 16 bladen van internationale kunst

Auktion 07.06.2016
07.06.2016
Schätzpreis
700 €
ca. 786 $
Zuschlagspreis:
700 €
ca. 786 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 602

Auktion 07.06.2016
07.06.2016
Schätzpreis
700 €
ca. 786 $
Zuschlagspreis:
700 €
ca. 786 $

Vijf jaar kunstcentrum badhuis, Gorinchem 1975. Nr. 11/100. Ongedecoreerde kartonnen map met 16 gesigneerde werken op papier van o.a. Ad Dekkers Kenneth Martin en Panamarenko. Uitgegeven t.g.v. tentoonstelling symposium Gorinchem, 5 jaar kunstcentrum badhuis, 1975. Hierbij 20 nrs. van het tijdschrift Kunstinformatie 1979 - 1982 onder redactie van Antoinette Hilgemann-de Stigter + 4 extra kunstenaarsboekjes o.a. Herman de Vries Gezochte set, waarvan enkele werken vaker los worden aangeboden dan in de map aanwezig blijven. Deze set is compleet gebleven. Map en deel van de bladen met roestvlekjes, verder goede set.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 602
07.06.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 602
07.06.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138