Vijf jaar kunstcentrum badhuis, Gorinchem 1975. Nr. 11/100. Ongedecoreerde kartonnen map met 16 gesigneerde werken op papier van o.a. Ad Dekkers Kenneth Martin en Panamarenko. Uitgegeven t.g.v. tentoonstelling symposium Gorinchem, 5 jaar kunstcentrum badhuis, 1975. Hierbij 20 nrs. van het tijdschrift Kunstinformatie 1979 - 1982 onder redactie van Antoinette Hilgemann-de Stigter + 4 extra kunstenaarsboekjes o.a. Herman de Vries Gezochte set, waarvan enkele werken vaker los worden aangeboden dan in de map aanwezig blijven. Deze set is compleet gebleven. Map en deel van de bladen met roestvlekjes, verder goede set.