Kleine gedreven zilveren roomkom op ronde voet met diverse afbeeldingen. Voorzien van exportkeur, onduidelijke merken. Vermoedelijk 18e eeuw. Afmeting: H 4,5 x ø 9 cm. Rand iets vervormd. Gewicht: circa 74 gram. In redelijk/goede staat.