Katarzyna Szeszycka (b. 1983) Rafał III, 2009 r. olej/płótno, 60 x 110 cm sygnowany i datowany na odwrociu Absolwentka Wydziału Edukacji Artystycznej ASP w Poznaniu w pracowni rysunku adiunkt Anny Tyczyńskiej oraz w pracowni malarstwa prof. ASP Andrzeja Leśnika. Dyplom z wyróżnieniem 2008. Zajmuje się malarstwem, wideo oraz akcjami (grupa MISITUPODOBA). Artystka wyjątkowo potrafi budować nastrój, rozpościerać narrację, wywoływać niepokój. Niepokój na styku różnych kontekstów kulturowych, na granicy tradycji i nowoczesności, na granicy tego co rustykalne i industrialne, męskie i żeńskie. Obraz „Basen” otrzymał Wyróżnienie Honorowe w konkursie Fundacji im. Franciszki Eibisch w 2007.