Roma illustrata sive Antiquitatum Romanarum Brevarium. Accessit Gerogii Fabricii (...). Amsterdam, Louis et Daniel Elzevier, 1657. Un volume in-16°, titre frontispice, gravure, plein vélin, dos lisse, titre manuscrit au dos (reliure de l'époque)