Juhana Blomstedt
1937-2010
Juhana Blomstedt, "Cuito".
Sign. -87 a tergo. Olja på duk 196,5 x 130 cm.
Juhana Blomstedt, 'Cuito'.
Sign. -87 verso. Oil on canvas 196,5 x 130 cm.
Juhana Blomstedt
1937-2010
Juhana Blomstedt, "Cuito".
Juhana Blomstedt, 'Cuito'.