Joseph Kearing
1956-?
Signerad Joseph Kearing och daterad -95 a tergo. Olja och vax på pannå 110 x 100 cm.
"Yellow Eclipse".
Signed Joseph Kearing and dated -95 verso. Oil and wax on panel 110 x 100 cm.
Joseph Kearing
1956-?
"Yellow Eclipse".